Pon. - Pt.:8:00 - 16:00

Zarządzanie jakością

Ciągłe doskonalenie oferowanych usług to jeden z priorytetów naszej działalności. Wierzymy, że źródłem sukcesu w biznesie jest umiejętność dostosowywania się do zmieniających się potrzeb klientów. Bez nacisku na rozwój nie da się tego osiągnąć. To dlatego wdrożyliśmy system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001.

Za główny cel obraliśmy sobie poprawę jakości świadczonych usług transportowych i spedycyjnych. Wiemy, że jest to poniekąd priorytet niemożliwy do zrealizowania, gdyż zawsze znajdzie się aspekt działalności, który można udoskonalić. Ustawicznie jednak rozwijamy procesy wewnętrzne, usprawniamy obieg informacji oraz dbamy o dokładny podział obowiązków i odpowiedzialności. Wszystko po to, by spełnić wymagania i oczekiwania naszych klientów.

zarzadzania jakoscia zgodnie z norma iso 9001

Contima – co zyskujesz dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania jakością?

Wdrożenie systemu zarządzania jakością nie tylko sprawiło, że oferujemy usługi bardziej dopasowane do potrzeb naszych klientów, ale również racjonalniej korzystamy z dostępnych zasobów. Uzyskane w ten sposób oszczędności pozwalają nam oferować konkurencyjne ceny.

Poczynione usprawnienia sprawiają, że:

Otrzymujesz usługę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Możesz liczyć na szybką i terminową realizację zlecenia

Płacisz mniej

spedycje transportowe system zarzadzania jakoscia

Contima – zarządzanie jakością w perspektywie długoterminowej

W Contima zarządzanie jakością połączyliśmy z dbałością o środowisko naturalne i nowoczesne standardy komunikacji. Stawiamy na partnerskie relacje, które pozwalają nam lepiej poznawać potrzeby klientów, a co za tym idzie świadczyć dopasowane usługi.

Wzrost zaufania wśród klientów, które przekłada się na rosnącą liczbę powierzanych nam ładunków, to dowód, że obraliśmy skuteczną strategię działania. Jest ona bowiem źródłem obopólnych korzyści.

Nastawienie na rozwój nie obejmuje wyłącznie sposobu zarządzania firmą. Stale bowiem inwestujemy w nowe samochody, technologie oraz systemy informatyczne, które usprawniają naszą pracę. Dbamy także o rozwój pracowników. Systematycznie podnosimy ich kompetencje, by mogli sprawniej rozwiązywać problemy klientów. Nasi spedytorzy mówią po angielsku, rosyjsku i ukraińsku.

najwieksze firmy spedycyjne w polsce

Zapraszamy do kontaktu