Usługi celne

W ramach oferowanych usług organizacji transportu zajmujemy się obsługą celną. Gwarantujemy szybką odprawę zgodną ze wszystkimi procedurami prawnymi.

Dysponujemy zespołem specjalistów, który wesprze Cię na każdym etapie odprawy celnej, dzięki czemu przestanie ona być wyzwaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie inaczej jest w przypadku obsługi celnej – stosujemy dedykowane rozwiązania, które odpowiadają specyfice zlecenia, co usprawnia cały proces.

Contima – profesjonalne usługi celne – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Transport międzynarodowy wymaga spełnienia określonych procedur celnych. Wwożenie na teren Unii Europejskiej towary pochodzące z krajów nienależących do Wspólnoty, należy dokonać zgłoszenia tranzytowego T1. Brak stosownych dokumentów może skutkować nałożeniem wysokich kar finansowych. W Contimie dbamy o to, aby transporty – zarówno krajowe, jak i międzynarodowe – odbywały się zgodnie z przepisami. Dlatego współpracujemy nie tylko z rzetelnymi przewoźnikami, ale również profesjonalną agencją celną, która na nasze zlecenie wykonuje dokument celny T1. Dzięki temu odprawa celna przebiega sprawnie i bez niespodzianek. Dopełnienie wszystkich formalności pozwala również uniknąć problemów ze służbami celnymi i kar finansowych.