Ubezpieczenie transportu Cargo

Bezpieczeństwo przewożonych towarów to nasz priorytet. Dlatego działamy według ściśle określonych procedur. Mamy jednak świadomość, że dla niektórych klientów może być to niewystarczające. Dlatego oferujemy możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia transportu Cargo, które pozwala w stu procentach zabezpieczyć interesy zleceniodawcy.

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, które gwarantują wypłatę odszkodowania i oferują przejrzyste warunki współpracy. Jako firma z doświadczeniem mamy dostęp do wielu atrakcyjnych ofert. Niezależnie więc od specyfiki powierzonego nam ładunku z pewnością znajdziesz polisę ubezpieczeniową, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Ubezpieczenie Cargo w Contima – w służbie interesów klienta

Dzięki ubezpieczeniu Cargo możesz ubiegać się o odszkodowanie, w sytuacji gdy towar ulegnie kradzieży lub uszkodzeniu. W zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego i oferty zakres ochrony gwarantowanej przez polisę może być różny, podobnie jak suma wypłaconego odszkodowania. Najczęściej pokrywa ona straty wynikające z:

Rozboju

Kradzieży

Kradzieży z włamaniem (np. do magazynu)

Zdarzenia losowego (np. upadku drzewa)

Wypadku, w którym uczestniczył samochód przewożący towar

Giant forklift, container-truck, hoisting cargo container, busy commercial port

Ubezpieczenie  Cargo zapewnia towarom ochronę od momentu opuszczenia przez nie miejsca nadania, aż do momentu dostarczania ich do odbiorcy. Obejmuje więc takie czynności jak załadunek, rozładunek, przeładunek i składowanie. To kompleksowe rozwiązanie, które zabezpiecza interesy zleceniodawcy.

Co ważne, w przypadku ubezpieczenia Cargo ochrona obejmuje również sytuacje, gdy:

Zatrudnimy spedytora

Zgłoś się teraz!
trendy-w-transporcie-samochodowym

Jak jeszcze dbamy o bezpieczeństwo powierzonych ładunków?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dodatkowe ubezpieczenie Cargo czy też nie, powierzając nam swój ładunek, możesz być pewien, że trafił on w dobre ręce. Wykonywane przez nas transporty są stale monitorowane, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwają wykwalifikowani specjaliści. Podczas ładunku towary są odpowiednio zabezpieczane, co ogranicza ryzyko ich uszkodzenia.

Względy bezpieczeństwa są dla nas ważne już na etapie projektowania trasy przejazdu. Ewentualne przystanki wyznaczone na tankowanie lub odpoczynek kierowców to sprawdzone, bezpieczne miejsca. Pozwala to zmniejszyć ryzyko ewentualnej kradzieży towarów.

Zapraszamy do kontaktu