Transport kontenerowy drogowy

Transport kontenerowy drogowy to jeden z najchętniej wybieranych sposobów przewozu ładunków. Pozwala bowiem w bezpieczny sposób i na znaczne odległości transportować duże ilości towarów. W Contimie rozwinęliśmy transport kontenerowy drogowy do perfekcji. Oferujemy przewóz zarówno ładunków całopojazdowych jak i drobnicowych.

Niezależnie od rodzaju każdy ładunek przewozimy z dbałością o jego bezpieczeństwo. Stosujemy się do wymogów prawa i wytycznych producenta. Zawsze dopasowujemy pojazd do specyfiki transportowanych towarów, dzięki czemu docierają one do odbiorców w niezmienionym stanie. Zapewniamy transport kontenerów o wymiarach 20 , 40 i 45’. Co nas wyróżnia?

Transport kontenerowy drogowy – gwarancja dostaw na czas

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma w dzisiejszym świecie szybkość dostaw. To dlatego wykorzystujemy najnowocześniejszą, sprawną flotę pojazdów, która pozwala sprawnie i bez kłopotów przetransportować ładunek. Dysponujemy również specjalistycznymi narzędziami, dzięki którym opracowujemy najkorzystniejszą trasę przejazdu. W przeprowadzanych analizach uwzględniamy nie tylko czas, ale i koszty transportu. Nie zawsze bowiem najkrótsza trasa oznacza tę optymalną z punktu widzenia klienta. Opracowujemy także trasy alternatywne. Ułatwia to naszym kierowcom dostarczenie towarów na czas w razie wystąpienia jakichkolwiek komplikacji na głównym szlaku szczególnie w czasach pandemii.

Transport kontenerowy drogowy – gwarancja bezpieczeństwa

Na uwadze mamy nie tylko szybkość dostaw, ale również bezpieczeństwo ładunku. Żeby je zapewnić:

ikona-1

Jesteśmy objęci profesjonalną opieką prawną i ubezpieczeniową

ikona-2

Wykorzystujemy profesjonalną flotę pojazdów

ikona-3

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy znają się na swoim fachu

ikona-4

Dysponujemy doświadczeniem, które pozwala nam rozwiązywać nawet zawiłe problemy

Zatrudnimy spedytora

Zgłoś się teraz!
trendy-w-transporcie-samochodowym

Transport materiałów niebezpiecznych

Oferujemy również transport materiałów niebezpiecznych (ADR). Dysponujemy specjalistyczną flotą przystosowaną do przewozu ładunków tego typu, a nasi kierowcy dysponują stosownymi uprawnieniami. Dzięki temu przewóz materiałów niebezpiecznych przebiega bez zastrzeżeń i zgodnie z normami określonymi w międzynarodowej konwencji ADR.

Transport materiałów niebezpiecznych wykonujemy na terenie Polski, Europy i krajów WNP. Dokładamy wszelkich starań, aby przewozy te były wykonywane w sposób bezpieczny dla środowiska, mienia i uczestników ruchu drogowego.

W Contimie współpracujemy również z rzetelnymi podwykonawcami, którzy wspierają nas w działaniach.

Contima – profesjonalna flota pojazdów

Dysponujemy rozbudowaną flotą własnych pojazdów. Korzystamy m.in. z:

ciągników siodłowych marki MAN oraz DAF

naczep kontenerowych i plandekowych,

chłodni

izoterm,

firanek 13,6.

Transport i spedycja? Tylko ze specjalistami z Contima

Nad wszystkimi aspektami transportu czuwają nasi wykwalifikowani pracownicy. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu przewożony ładunek bezpiecznie i bez opóźnień dociera we wskazane miejsce. To zasługa nie tylko bardzo dobrej organizacji pracy oraz zorientowaniu na potrzeby klienta, ale i doświadczeniu. Od lat wspieramy przedsiębiorców i wytwórców, zapewniając im wysokiej jakości transport kontenerowy drogowy.

Zapraszamy do kontaktu