Praca

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w sektorze transportu kontenerowego. Specjalizujemy się w transporcie kontenerowym drogowym oraz spedycją międzynarodową.

Zajmujemy się logistyką w całej Europie.

Na rzecz naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi organizacji przewozu towarów, łącznie z usługą magazynowania oraz obsługą celną T1, T2 etc.).

Zajmujemy się wszelkimi szczegółami transportu – począwszy od ustalenia optymalnej trasy przejazdu, poprzez załadunek i przeprowadzenie odprawy celnej, aż po dostarczenie towarów pod wskazany adres.

Spedytor międzynarodowy

Miejsce: Włodarzewska 45D, Warszawa

umowa o pracę

pełny etat

praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie tras, ustalanie warunków transportu, utrzymywanie bieżącego kontaktu z kierowcami oraz klientami.
  • Negocjowanie stawek frachtowych.
  • Przygotowywanie wycen na potrzeby działu transportu i spedycji.
  • Bieżąca koordynacja powierzonych zadań.
  • Organizacja transportów całopojazdowych.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz bieżąca obsługa obecnych kontrahentów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z TSL będzie mile widziane.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Samodzielność i organizacja pracy.
  • Umiejętności handlowe oraz negocjacyjne.

To oferujemy

  • Praca w biurze o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji.
  • Dobra atmosfera w pracy wśród młodego zespołu.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Możliwość rozwoju oraz awansu.