najlepsza-spedycja-miedzynarodowa
firmy-transportowe-warszawa
transport-spedycja
firma-logistyczna-warszawa

Contima - O Nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która świadczy profesjonalne usługi transportu, logistyki i spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Gwarantujemy bezpieczne i terminowe przewozy ładunków różnego typu w tym ładunków ADR. Powierzone nam towary dostarczamy do krajów UE i WNP.

Aktywnie wspieramy przedsiębiorców w ich rozwoju, oferując im kompleksowe i profesjonalne usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne, dzięki którym mogą podbijać zagraniczne rynki i oferować towary szerokiemu gronu odbiorców. W naszych działaniach kierujemy się etyką – promujemy uczciwość płatniczą, a także pomagamy przedsiębiorcom w walce z zatorami płatniczymi. Zapewniamy szeroko rozumiane bezpieczeństwo biznesowe i finansowe.

Contima – co nas wyróżnia?

Partnerskie relacje

W biznesie stawiamy na partnerskie relacje – zarówno z klientami, jak i podwykonawcami. Stawiamy na dialog i wzajemny szacunek. W Contima pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Nie boimy się wyzwań, a do obowiązków podchodzimy z odpowiedzialnością i starannością. Dbamy o fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie współpracy. Jako dynamicznie rozwijająca się firma mamy wkład w rozwój polskiej gospodarki i tworzymy nowe miejsca pracy.

Ekologiczna flota pojazdów

W Contima jeździmy samochodami spełniającymi normę emisji spalin Euro 6, a nasze ciągniki siodłowe CNG wyposażone są w hybrydowy system FUEL FUSION. W ten sposób dbamy nie tylko o ekologię, ale i o budżety naszych klientów. Oferujemy bowiem konkurencyjne ceny.

Terminowość

Nawet niewielka zwłoka w dostawie może okazać się zgubna dla przedsiębiorcy. Nie tylko wiąże się z dodatkowymi kosztami, ale również wyrządza szkody wizerunkowe. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i niezawodnej flocie dostarczamy ładunki na czas, zgodnie z ustalonym z klientem harmonogramem.

Contima

Nowoczesny sposób zarządzania

Przyjęty przez nas system zarządzania jakością jest maksymalnie zorientowany na potrzeby klienta. W efekcie otrzymujesz dokładnie takie usługi, jakich szukasz. Stawiamy na elastyczność, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanemu zleceniu.

Troska o bezpieczeństwo

Dysponujemy profesjonalną opieką prawną i ubezpieczeniową, co wraz z bogatym doświadczeniem w realizacji transportów sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo przewożonych towarów i ich szybką odprawę celną.

Doświadczenie

Długi staż na rynku sprawia, że branżę TSL znamy od podszewki. Pozwala nam to dostarczać kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Znamy wszystkie przepisy prawne i procedury. Jesteśmy w stanie rozpoznawać potencjalne problemy i zawczasu im przeciwdziałać.

Znakomita kadra

Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców i specjalistów ds. transportu, logistyki i spedycji. Współpracujemy z rzetelnymi podwykonawcami. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i znakomitej organizacji pracy powierzone nam ładunki bez uszkodzeń i na czas docierają do swoich odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu